lipaPrzed tygodniem w TIT ukazała się informacja, że Zarząd Dróg Powiatowych wyłonił wykonawcę remontu ulicy Dzieci Polskich. Remont wykona firma Binstal, już prowadząca prace na sąsiedniej ulicy Zawadzkiej. Właściwie na Dzieci Polskich też już prowadzi, bo prawa strona ulicy to Zawadzka, a lewa Dzieci Polskich. Dziwne to, ale tak jest od ponad 40 lat.

Wykonawcę poznaliśmy. Będzie prowadził remont według projektu, który ktoś zrobił na zlecenie ZDP. Czy przy tworzeniu tego projektu powiat, jako właściciel drogi, miał coś do gadania, czy znowu będzie tak, jak z ulicą Warszawską, gdzie projektant zrobił tak, jak chciał, bo miasto się nie wtrącało i mamy to, co mamy, czyli bubel. Czy w tym przypadku będzie podobnie?

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty