lodki mLetnicy nie dają za wygraną. Niektórzy z nich, mimo postawionego ultimatum, nadal pozostali w swoim domkach i przyczepach. Buldożery Wód Polskich nie poszły w ruch.

Wody Polskie nakazały usunięcie naniesień z przystani w Treście. Na 16 czerwca wyznaczono pierwszy termin (wyłączono prąd i wodę na terenie kempingu). Nie wszyscy się do niego dostosowali. Letnikom postawiono kolejne ultimatum. Po 2 lipca pozostawione naniesienia miały zostać usunięte przez sprowadzony na miejsce ciężki sprzęt. Nie wszystkie przyczepy i domki zniknęły znad zatoki, ale buldożery jeszcze nie poszły w ruchy. Wody Polskie przestały grozić i czekają.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty