domagała mWywiad z Pawłem Domagałą

Z piosenkarzem, aktorem i scenarzystą, który w środę, 16 czerwca wraz ze zespołem brawurowo wystąpił w tomaszowskiej Arenie Lodowej, o nowej płycie, aktorstwie, planach na przyszłość i pandemicznej tęsknocie za publicznością, rozmawia Joanna Dębiec.

Joanna Dębiec: - Koncert w Tomaszowie był dwa razy przekładany przez pandemię i obostrzenia. Tomaszowscy fani długo na pana czekali. A czy pan również tęsknił za publicznością? Wiadomo, że pandemia to także trudny czas dla artysty, czekanie, brak możliwości występowania...

Paweł Domagała: - Oczywiście że się stęskniłem i bardzo się cieszę, że tomaszowianie są i nie oddali biletów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty