bloki mJuż kilka dobrych lat czekają tomaszowianie, którzy zdecydowali się na lokale z programu Mieszkanie TM Plus. Miały być oddane do końca 2018 roku, a tymczasem mamy rok 2021. Bloki są już wprawdzie na finiszu, ale wielu beneficjentów martwi się, za co wykończy mieszkania, bo przez ten czas ceny poszybowały w górę. Ale to nie jedyne zmartwienia.

Przez długi czas oczekiwania na lokale z programu Mieszkanie TM Plus kilkadziesiąt osób poważnie nimi zainteresowanych zrezygnowało. Reszta czeka na oddanie inwestycji, które zaplanowane jest na wrzesień tego roku.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty