basen dPływalnie przeżywają oblężenie. Dużą popularnością cieszy się też tomaszowska "Złota Rybka", w której można korzystać z basenu sportowego i rekreacyjnego. Ciągle zamknięta jest zjeżdżalnia i brodzik dla dzieci.

Od 12 lutego znowu można korzystać z basenów (z wyjątkiem aquaparków). - Przez ostatnie dwa tygodnie zainteresowanie z każdym dniem jest większe. Wszyscy chcą do wody. Może dlatego, że z tej formy ruchu może korzystać każdy. Nie trzeba być sportowcem. A przy obecnej pogodzie nie ma za bardzo innych opcji. A wiadomo, że pływanie to najzdrowsza dyscyplina sportu - mówi Katarzyna Zaręba, kierowniczka "Złotej Rybki".

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty