Jabrzyk mŁyżwiarstwo szybkie. Walka o krajowy czempionat na zakończenie sezonu odbyła się na Podkarpaciu

W miniony weekend w Sanoku odbyły się LXXXVIII Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim w Wieloboju (dużym). Złote medale wywalczyli Magdalena Czyszczoń (AZS AWF Katowice) i Marcin Bachanek (Stoczniowiec Gdańsk). Nieliczni reprezentanci Tomaszowa pokazali się z dobrej strony. Natalia Jabrzyk i Jakub Piotrowski z Pilicy uplasowali się na drugich miejscach.

Sanockie mistrzostwa odbyły się niespełna trzy miesiące po poprzednim krajowym czempionacie wieloboistów w Tomaszowie, ale tamten był zaległy z sezonu 2019/2020.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty