pucharW ubiegły weekend odbyła się czwarta edycja Turnieju o Puchar Prezesa PZPN. W pierwszym dniu zmagań w kategorii U-11 najlepszym zespołem okazał się MKS Parasol Wrocław, a dzień później w kategorii U-12 świętowali piłkarze Śląska Wrocław. Drużyna Akademii Piłkarskiej Lechia zakończyła zmagania w eliminacjach.

 W turnieju rywalizowało szesnaście klubów - mistrzów wszystkich województw, które podzielono na cztery grupy eliminacyjne. Po dwie czołowe drużyny awansowały do fazy pucharowej.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty