dziura mDenerwują się kierowcy podróżujący północnym odcinkiem ul. Warszawskiej. - Jezdnia jest tam dziurawa jak ser szwajcarski. Zjeżdżasz z trasy, wpadasz do Tomaszowa z hukiem. Zawieszenie można zerwać! - dodaje jeden z nich.

To chyba najgorszy i jednocześnie jeden z najbardziej ruchliwych odcinków drogi w mieście. Co roku jest to samo. Zawsze po odwilży woda wymywa zniszczoną jezdnię. Tworzą się wyrwy. - Staramy się na bieżąco uzupełniać tam ubytki w nawierzchni, ale przy tak dużym natężeniu ruchu i obciążeniu przez pojazdy ciężarowe na długo to nie wystarcza - wyjaśnia Marcin Amróz, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Tomaszowie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty