Spadł śnieg, złapał duży mróz. Zrobiło się bardzo ślisko, przez co podróż wydłużała się w czasie. Samochody nie wytrzymywały niskich temperatur. Bez awarii obyło się w komunikacji publicznej. Jednak przewoźnicy mają inne problemy.

Główne trasy w naszym powiecie - czyli drogi wojewódzkie, krajowa nr 48 i ekspresowa nr 8 były przejezdne, ale na drogach niższej kategorii (zwłaszcza poza miastem) warunki do jazdy były ekstremalnie trudne. Kierowcy mieli problemy z poruszaniem się. Służby drogowe wyjechały w teren, ale nie były w stanie jednocześnie odśnieżyć i posypać (piaskiem i solą) lub użyć substancji chemicznych rozpuszczających lód.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty