Hotel "Kruk" w Swolszewicach Małych jest otwarty. - Działamy zgodnie z prawem. Mamy pokoje pracownicze. Mieszkają u nas obcokrajowcy. Jednak w ten sposób, bez pomocy z tarczy, nie da się zbyt długo prowadzić działalności - mówi Jacek Kruk, właściciel. Wszystkie hotele czekają na rządowe środki jak na zbawienie. Bez nich po prostu nie przetrwają epidemii.

Pierwszy lockdown odpracowali latem 

Branża hotelowa i turystyczna jest jedną z tych, które najbardziej ucierpiały na skutek pandemii. W połowie marca ub.r. hotele i pensjonaty musiały całkowicie zawiesić działalność. - Wszyscy byli przerażeni tą sytuacją. Nasz hotel też był zamknięty - mówi J. Kruk.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty