grypaNiemalże cały rok 2020 przebiegł pod znakiem koronawirusa i czasem nawet zdawać by się mogło, że innych chorób już prawie nie ma - tymczasem nic bardziej mylnego. Były i to ciężkie. Wśród nich grypa, która coroczny "wysp" ma właśnie od stycznia do marca.

W ubiegłym roku o grypie przez pandemię COVID-19 mało się mówiło, chyba że w kontekście szczepionek przeciw tej chorobie, których niestety w całej Polsce brakowało. Pojawiały się też ostrzeżenia ekspertów, mówiące o tym, że sezon jesienno-zimowy może być trudny ze względu na nałożenie się na siebie infekcji grypowych i COVID-owych.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty