dps mW ubiegłym tygodniu prezes Tomaszowskiego Centrum Zdrowia dr n. med. Wiesław Chudzik informował, że od 18 stycznia ruszą szczepienia pensjonariuszy i personelu domów pomocy społecznej. Owszem, ruszyły. Jednak nie wszyscy zostali zaszczepieni w zaplanowanym terminie.

- Moja mama pracuje w jednym z DPS-ów. Mówiła, że około 80 jej kolegów i koleżanek pracujących w tomaszowskich DPS-ach dostało SMS, że mają stawić się do szpitala w czwartek, 14 stycznia. Mojej mamie jakoś się udało. Niestety nie wszystkim - twierdzi pan Marcin, mieszkaniec ul. Granicznej. 

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty