Realizacja narodowego programu szczepień przeciwko COVID-19 wciąż budzi wiele kontrowersji. Dużo mówi się też o rzekomej szkodliwości szczepień. Ogólnopolskie media donoszą, że coraz więcej osób wyraża chęć zaszczepienia się. Nie potwierdza tego przeprowadzone przez nas badanie. Wiele uwag odnośnie sposobu realizacji programu szczepień ma personel z tomaszowskich placówek medycznych.

W Tomaszowskim Centrum Zdrowia do 11 stycznia zaszczepiono już 593 osoby. W mediach społecznościowych pojawiają się fałszywe informacje, że wielu z tych ludzi doznało poważnego uszczerbku na zdrowiu w wyniku szczepienia. Ludzie przekazują sobie informacje, o tym, że trzy pielęgniarki po zaszczepieniu trafiły na oddział intensywnej terapii.

Są to kompletne bzdury. Jak informuje prezes naszego szpitala dr n. med. Wiesław Chudzik u żadnej z zaszczepionych osób nie zaobserwowano niepożądanych odczynów poszczepiennych. Wśród zaszczepionych znaleźli się m.in dr n. med. Robert Szlaciński - pełnomocnik zarządu ds. medycznych TCZ i Konrad Borowski, kierownik pogotowia ratunkowego. Obaj mówią, że po szczepieniu czują się dobrze i nie zauważyli u siebie niepokojących objawów.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty