ekgW trzy minuty dotarli do potrzebującej kobiety i tamowali krwawienie. Gdyby nie szybka reakcja tomaszowskich policjantów, prawdopodobnie starsza pani by zmarła.

Był wieczór, środa, 18 listopada. - Około godz. 20.30 zaskoczyło mnie łomotanie pięścią w drzwi mojego mieszkania i alarmujący dzwonek. Trochę się zdziwiłem, a nawet przestraszyłem, bo nie spodziewałem się gości. Szczególnie o tej porze - mówi jeden z mieszkańców ul. Wiejskiej. 

Okazało się, że to sąsiad. Przerażony starszy pan, który szukał pomocy dla swojej żony.

Sam z trudem mówił i poruszał się, ale podpierając się balkonikiem, wyszedł na klatkę schodową, żeby ratować najbliższą mu osobę.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty