pogotRatownicy medyczni nieoficjalnie informują o coraz większej częstotliwości wyjazdów zespołów ratownictwa. Obawiają się o to, jak będą pracować, jeżeli liczba osób zarażonych koronawirusem zacznie drastycznie rosnąć. Nie otrzymują także wynagrodzenia, które ich zdaniem im się należy. Nie chcą jednak rozmawiać o szczegółach, nawet anonimowo. Kierownictwo tomaszowskiego pogotowia nie widzi natomiast żadnego problemu.

Konrad Borowski, kierownik tomaszowskiego pogotowia ratunkowego twierdzi, że nasze ratownictwo medyczne jest przygotowane na epidemię.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty