ratownicy mNie żyje 43-letni mężczyzna, który późnym wieczorem znalazł się wodzie przy molo w Smardzewicach. W ciemnościach (na nieoświetlonym deptaku) prawdopodobnie doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Dramat rozegrał się w piątek, 7 sierpnia późnym wieczorem. Tomaszowianin wybrał się ze znajomymi nad zalew. Wypoczywali na plaży przy molo. Już mieli wracać do domu, ale 43-latek postanowił jeszcze przejść się deptakiem (poruszał się o kulach). W pewnym momencie jego znajomi stracili go z pola widzenia. Kiedy pobiegli na molo, ich kolegi już nie było.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty