Na łamach TIT pisaliśmy o mężczyźnie, który urządził sobie dom w pustostanie znajdującym się nad Pilicą w okolicy pętli autobusowej przy ul. PCK. Za ruinę i śmietnisko powstałe za sprawą bezdomnego i jego kompanów odpowiedzialne są władze naszego miasta. Od blisko miesiąca nikt się nie kwapił, żeby posprzątać tereny zielone nad rzeką.

26 czerwca poinformowałem Straż Miejską o tym, co dzieje się tuż za przystanią miejską. Strażnicy przyjechali, porobili zdjęcia, przekazali informację władzom naszego miasta. Wywiązali się ze swoich obowiązków. Cóż więcej mogli?

Następnego dnia zapytałem naszych włodarzy, co zamierzają z tym zrobić.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty