Wygląda na to, ze pandemia koronawirusa zniweczy wszystkie konkursy, imprezy i wydarzenia kulturalne w mieście na dłużej. "Bierzemy mocno pod uwagę to, że żadne planowane wcześniej imprezy kulturalne i sportowe nie odbędą się w tym roku" - powiedział prezydent Marcin Witko w poniedziałek, 23 marca.

Chodzi m.in. o Dni Tomaszowa i Love Polish Jazz Festival.

Jeszcze kilka tygodni temu nikt by się nie spodziewał, że imprezy -  takie jak Dni Tomaszowa - mogą się nie odbyć. Co więcej, przedstawiano nawet artystów, którzy mają wystąpić. Podczas festiwalu miały się też odbyć obchody 190. rocznicy nadania Tomaszowowi praw miejskich. Kto cieszył się na koncert Lady Pank czy Golec uOrkiestry, musi przygotować się na to, że żadnej imprezy nie będzie.

wyszarzenie

Czytała(e)ś wstęp naszego artykułu ? Spodobał Ci się ?
Kliknij aby wykupić Pełny dostęp

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty