Taką właśnie część - 1,5% należnego podatku dochodowego - będzie można, składając PIT za 2022 r., przekazać na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego lub osoby, której środki te pomogą w walce o poprawę zdrowia i sprawności.

Jak co roku, zachęcamy, by to zrobić i także jak co roku, przygotujemy "ściągawkę" z listą potencjalnych lokalnych beneficjentów odpisu. Zapraszamy do kontaktu starających się o jego pozyskanie na rzecz osób indywidualnych (via e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo wiadomość na profilu TIT na Facebooku.

 

Pin It
Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty