Na bieżąco

Ekipa programu "Nasz nowy dom", który jest realizowany przez telewizję Polsat, odwiedziła Tomaszów i dała nadzieję na lepsze jutro samotnej matce i jej córce.

Pani Zofia, która wychowuje 15-letnią córkę Natalię, nie miała łatwego życia. Poznała piekło domu, w którym jest przemoc. Po uwolnieniu się od męża, który źle ją traktował, marzyła o tym, żeby wreszcie zapewnić sobie i dziecku spokój i bezpieczeństwo. Niestety jej dom nie dawał im komfortu. Nie było wody.

Do każdej zwyczajnej czynności, takiej jak zmywanie, robienie herbaty, pranie czy mycie trzeba było ją czerpać ze studni przed domem. W pomieszczeniu, które służyło za łazienkę, lokatorki nie miały nawet wanny ani prysznica. Życie w takim miejscu było ciężkie, ale teraz dom pani Zofii jest już odnowiony. Jak wygląda i jak się w nim mieszka, można było zobaczyć w środę wieczorem, 9 września, w kolejnym, 195. odcinku programu "Nasz nowy dom" w Polsacie.

Warto wspomnieć, że ekipa tego popularnego programu gościła już w naszym powiecie. W ubiegłym roku zmodernizowali dom rodziny z Konewki w gm. Inowłódz. Remonty odbywają się zaledwie w pięć dni.

J.D.

Dodaj komentarz
Komentarze do tego artykułu są moderowane. Oznacza to, że Twoja opinia pojawi się na stronie po zaakceptowaniu jej przez moderatora. Nie zostanie zaakceptowana żadna wypowiedź zawierająca wulgaryzmy wypowiedziane wprost, skrótami lub wygwiazdkowane. Prosimy używać języka polskiego z zachowaniem zasad pisowni. Nie tolerujemy TaKiEgO StYlU PiSaNiA. Zamieszczanie kilku kolejnych wypowiedzi pod jednym tematem uważamy za „zaśmiecanie” strony. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za opinie wyrażane przez internautów.

Pogoda

Stan jakości powietrza według Airly
TOMASZÓW MAZOWIECKI

Giełda

Waluty